Privacy policy

In order to improve the quality of your browsing, we use cookies on this site for statistical and marketing purposes, which you can revoke at any time by changing your web browser settings and deleting your saved cookies.

Privacy policy button
8 52 33 33 33
Select Page

 

Informacija ruošiama.

Informacija ruošiama

Dėl pamestų daiktų taksi

Jei kvietėte taksi per TaksiNet mobiliają programėlę ir palikote daiktus, juos atgauti bus lengviau, nes TaksiNet nustatys kas jus vežė ir leis susisiekti su vairuotoju.

Ką daryti palikus daiktus?

Jei palikote daiktus paskutiniame automobilyje, kurį per kvietėte su TaksiNet, galite susisiekti su Jus vežusiu vairuotoju, kurio telefono numerį rasite pirmojoje gautoje SMS žinutėje po užsakymo. Jei su vairuotoju nurodytu numeriu susisiekti nepavyksta, darbo dienomis nuo 9 val. iki 18 val., skambinkite +37062488888 pateikite informaciją apie kelionę, kurios metu palikote daiktus ir mes pasistengsime Jums padėti.

Ką daryti kilus abejonėms dėl kainos?

Jei galvojate, kad taksi vairotojas bando Jus apgauti už kelionę prašydamas didesnės sumos, reikia taksi vairuotojo paprašyti kelionės kvito, kuriame tūri būti nurodyti kelionės pradžios ir pabaigos taškai, automobilio valstybinis numeris, vairuotojo vardas ir pavardė, kelionės kaina.
Turint priekaištų dėl taksi vairuotojo teikiamų paslaugų galite kreiptis telefonu +37062488888 darbo dienomis nuo 9 val. iki 18 val.

Informacija keleiviams

Skambučiai taksi įmonių trumpaisiais numeriais gali būti apmokęstinti padidintu tarifu. Tikslių pokalbių įkainių teiraukitės savo mobiliojo ryšio operatoriaus. Taksi nemokamai iškviesti galite telefonais: 8 800 22222 ; 8 800 33333 ; 8 800 88888 ; 8 800 99999

UAB “Taxilita” sėkmingai teikia taksi paslaugas vilniečiams ir įmonėms bei oranizacijoms. Šiuo metu bendrovė turi virš šimto sutarčių su įmonėmis bei organizacijomis taksi paslaugoms teikti.
Su įmonėmis bei organizacijomis pasirašome sutartį ir po sutarties pasirašymo Jūsų darbuotojai ir svečiai gali naudotis sutartyje patvirtinto pavyzdžio transporto talonais ir nemokėti grynaisiais už taksi paslaugas. Mėnesiui pasibaigus mes surenkame iš vairuotojų transporto talonus ir pateikiame Jums į elektroninį paštą PVM sąskaitą faktūrą apmokėjimui.
UAB “Taxilita” orientuojasi į kliento poreikius ir siūlo nepriekaištingą paslaugų kokybę už šiuo metu geriausią kainą Vilniaus mieste.Mūsų klientai gali išsikviesti taksi telefonu (tame tarpe ir nemokamais numeriais) arba per programėlę TaksiNet.
Klientas, kviečiant taksi per programėlę gali sekti taksi pateikimo procesą ir atvykęs į maršruto galutinį tašką gauna papildomą informaciją apie apytikslę važiavimo kainą.

Taksi vairuotojų darbas

UAB “Taxilita” įmonei nuolat reikalingi taksi vairuotojai dirbti įmonės arba nuosavais automobiliais. Darbui reikalingas 3 metų vairavimo stažas bei individualios veiklos pažyma taksi veiklai.

Reikalavimai:
-Mandagumas
-Sąžiningumas

Kilus klausimam kreipkitės telefonu: +370 620 35555 direktoriaus pavaduotojas Aleksandras Moliboga